Aelf Airdrop

Aelf Airdrop


Paylaşma.com'da işe yarar airdrop seçeneklerini yayınlamaya devam ediyoruz. Bu sefer sizlerle paylaşmak istediğimiz aelf airdrop. 

Peki aelf airdrop neden diğerlerinden farklı ? Çünkü aelf şu anda Binance'da  işlem görmekte olan bir ERC20 token. Yani bundan yeterli miktarda elde ederseniz satarak Bitcoin elde edebilirsiniz. Bu yayın hazırlanırken 1 aelf 17559 satoshiydi (0.00017559 Bitcoin). Güncel aelf kurlarını bu sayfadan takip edebilirsiniz.

Vaktinizi anlamsız airdrop vaatleri ile boşuna harcamanızı istemiyoruz. Bu yüzden yalnızca işe yarar airdrop seçeneklerini sizlerle paylaşıyoruz.


Aelf Airdrop Hakkında


1) Aelf airdropa katılmak için öncelikle bu adrese gidin ve üye olun. Sadece mail ve ad soyad şifre bilgileri ile üye olabilirsiniz. Gerçek bilgilerinizi veya mailinizi kullanmanız da şart değil.

2) Daha sonra aelf kazanmak için sizden istenen bazı görevleri tamamlamanız gerekmekte. Bu görevler oldukça basit görevler ve kazanacağınız aelf miktarları bu görevlerden toplayacağınız puanlara göre belirlenmekte. Paylaşma.com ekibi olarak sadece 5 dakika içerisinde deneme amacıya görevleri tamamladık ve 53 puan toplayarak bugünkü ödül olan 1000 aelf tokenın %5 'i olan 50 token kazandık.

Aelf token kazanmak için yapılması gereken görevler şunlar:

a)Github'a bağlanın. Yazılımcıların bir numaralı portalı olan Github kriptopara oluşturucularının kaynak kodlarını yayınladıkları site aynı zamanda. Bu yüzden Aelf oluşturucuları bu portalda reklamlarını yapmak istiyorlar.Bu işlem sonucunda 5 puan kazanacaksınız.

b)Twitter'a bağlanın. Yine bu işlem sonucunda da 5 puan kazanacaksınız.

c) Telegram'a bağlanın. Bu işlem de size 5 puan kazandıracak.

d) Aelfblockchain'i Twitter'da takip edin. Bu işlem size 20 puan kazandıracak.

e) Resmi aelfblockchain hesabından mesajları retweetleyin. Bunu günde 10 kere yapabilirsiniz ve her seferinde 1 puan kazanacaksınız.

f) Aelfblockchain hesabındaki tweetleri beğenin. Bu şekilde de her beğeniniz için günde maksimum 10 olmak üzer puan toplayabilirsiniz.


Ayrıca Influence Points kısmından alacağınız davet kodu ile arkadaşlarınızı da davet ederek puan kazanabilirsiniz.

Tüm bu işlemler sonucunda biriktireceğiniz aelf tokenları 1 ay sonra alabileceksiniz. Daha sonra bunları Bitcoin'e çevirebilirsiniz veya dilerseniz cüzdanınızda saklayabilirsiniz.
Yorumlar

  1. Üye oldum. Twitter'da takibe başladım ve birkaç tweetlerini likeladım.Umarım gerçek bir aidroptur.

    YanıtlayınSil
  2. Bende katıldım. Bu aelf hakikaten Binancedeki ELF mi? O ise uğraşılır.Scam falan olmasa bari...

    YanıtlayınSil

Yorum Gönderme