Airdrop - Bedava Coin ve Token

Airdrop  - Bedava Coin ve Token


Bu sayfada airdrop yapan güncel ERC20 tokenlar ve coinler paylaşılacaktır. Paylaşma.com ekibi tarafından hazırlanan bu sayfada sürekli olarak güncel ve güvenilir kaynaklardan derlenmiş airdrop katılım bilgileri yayınlanacaktır.

1) Swiftdemand AirdropBu airdrop anında 100 Swift  kazandırıyor. Ayrıca Telegram grubuna katılarak da Swift kazanabilirsiniz.Ayrıca öneri sistemleri de mevcut. Sizin önerinizle Airdropa katılanlar için de Swift kazanmaya devam edebilirsiniz.

100 Swiftdemand Airdrop için başvurunuzu buradan yapabilirsiniz.

2) TLC AirdropTLC airdrop paylaşmak istediğimiz diğer airdroplardan biri.  Airdropa katıldığınız anda size 100 TLC token veriliyor. Öneri sistemleri de mevcut. Sizin önerinizle katılanlar için de TLC kazanmaya devam edebilirsiniz.

100 TLC Token Airdrop için  başvurunuzu buradan yapabilirsiniz.


3) LEGITCOIN AirdropLegitcoin'in de gelecek vaadeden coinlerden biri olduğu düşünülüyor. Bundan kimse emin olamaz aslında ama 5 legitcoin kazandıran airdroplarını paylaşmak istedik. Sizin önerinizle katılanlar için Legitcoin kazanmaya devam edebilirsiniz.

5 Legitcoin Airdrop için başvurunuzu buradan yapabilirsiniz.

4) FRIENDZ Airdrop


Yine harika bir airdrop daha... Friendz ilk anda size 1000 puan veriyor ve çeşitli görevlerle bu puanları arttırabiliyorsunuz.5) HAVVEN Airdrop Son günlerin en popüler airdropu Havven. Bu airdrop da sizden Ethereumwallet adresi ve telegram üyeliği benzeri isteklerde bulunuyor. Oldukça popüler olduğu için paylaşmayı uygun bulduk.


6) VIU Airdrop


Bu listede yer alan en güzel airdroplardan biri belkide Vio airdrop. Katıldığınız anda hesabınıza 10 Viu tanımlıyor ve belirli bir miktar kazandıktan sonra Ethereumwallet adresinize transfer etme talebinde bulunabiliyorsunuz.


7) CRYPTOKAMI Airdrop


Bu da katılımcılarına Kami token veren başka bir aidrop.


8) CCRB AirdropCCRB Airdrop Reddit'de oldukça popüler bir airdrop. Yine Telegram üyeliği ve sosyal medya paylaşımları ile kazancınızı arttırma imkanı sunuyor. Katılımcılarına 5 dolar değerinde CCRB token vaadediyor.


9) ETHEREUM SOFT Airdrop


Kesinlikle takip edilmesi ve paylaşılması gereken airdroplardan biri. Reddit'te, Ekşi'de hakkında sürekli pozitif yorumlar yapılıyor. Geleceğin Bitcoin White'ı olduğu sıklıkla dile getirilen bir token.

Ethereum Soft Airdrop başvurunuzu buradan yapabilirsiniz.

10) IOSTOKEN AirdropSınırlı bir süre devam edecek olan mükemmel bir airdrop. IOSTOKEN halen Binance ve Kucoin gibi önemli kriptopara borsalarında işlem görmekte. Kısa bir süre devam edecek olmasına karşın yetişenler için güzel bir airdrop olduğundan paylaşıyoruz. Katılanlar 68 Iost kazanacak ( Yaklaşık değeri bu makale hazırlanırken 34000 Satoshi yani 0.000034 BTC civarıydı).
68 IOST Token için Airdrop başvurunuzu buradan yapabilirsiniz.

11) AELF Airdrop 


En mükemmel airdropu en son paylaşıyoruz. Bu airdropu diğerlerinden ayıran özellik aelf'in şu anda pek çok borsada özellikle de altcoinlerin popüler borsası olan Binance'de işlem görmekte olması. Diğer airdroplar için henüz herşey netlik kazanmamış olsa da özellikle bu airdropa mutlaka katılmanızı öneririz. Sizden istenen görevleri tamamlayarak ( Telegram üyelik, sosyal medya paylaşımları, airdrop önerisi vb.) sürekli olarak ELF kodlu Aelf tokenlardan elde edebilir ve belirli bir miktara ulaştığında bunları önce cüzdanınıza daha sonra da ELD işlemlerinin olduğu herhangi bir borsaya aktararak satabilirsiniz.


Deneme amacıyla açtığımız hesaba ilk gün 0.5 elf eklendi. Üstelik bu Airdrop 5 milyon kullanıcı bulana kadar devam edecek. Yani elf kazanmaya uzunca bir süre devam edebiliriz.*Paylaşma.com ekibi tarafından hazırlanan bu airdrop listesi düzenli olarak güncellenecektir. Paylasma.com bu airdroplara herhangi bir şekilde ücret ödenmemesi gerektiğini hatırlatır. Ayrıca burada yer alan bilgiler güvenli olduğu düşünülen sitelerden derlenmiş olup airdroplara katılım sonucu oluşacak durumlardan Paylasma.com sorumlu tutulamaz. 

Ayrıca kazanç elde edilmesi durumunda veya aksi halde ekibimizi bilgilendirirseniz burada yer alan bilgilerin güncellenmesini sağlarız.


Yorumlar

 1. Güzel hazırlanmış. Ben buradakilerden 4 tanesine üye oldum. Ethereum soft, aelf bir de Iosta...Umarım gönderirler.

  İyi çalışmalar.

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Bol kazançlar. Bitcoin'in dip yaptığı ve altcoinlerin kan gölüne döndüğü bu günlerde piyasadan biraz uzaklaşıp airdropları takip ederek iyi yaptığınızı düşünüyoruz. Umarız tüm airdroplardan ödeme alırsınız ve hepsi de yükselir.

   Bol kazançlar.

   Sil
 2. Iost cüzdanıma gelmiş...İnanmıyordum başlarda ama teşekkür ederim.

  Paylaşımlarınızı takip edicem artık.

  YanıtlayınSil
 3. Aelf Iost ve Ethereumsoft için bende airdropa katıldım. Yollarlarsa buraya teşekkür mesajı gelecek.

  YanıtlayınSil
 4. Twitterdan geliyorum. Ben de 5 tanesine başvurdum.

  YanıtlayınSil

Yorum Gönderme