Binance Bilgilendirme Hizmeti - Binance Info BetaBinance bilgilendirme servisinin beta sürümünü duyurdu. Yapılan duyurunun orijinal metninden tercüme edilmiş hali altta yer almaktadır:"Binansçı Dostlarımız, 

Binance Binance Info Platform'un (Binance Bilgilendirme Platformu  info.binance.com ) beta sürümünü duyurmaktan mutluluk duyuyor. Binance Info kullanıcılarına coinler/tokenlar hakkında  temel bilgiler, güncel haberler, gerçek zamanlı fiyat hareketleri, sosyal medya ve toplululuk bilgileri hakkında bilgi sağlayacak. İçerik kullanıcılar tarafından sadece BNB ile ücretlendirilerek yüklenebilecek. Beta aşamasında, bu ücretten feragat edilerek başlangıç veritabanı oluşumuna yardım edilebilir.

Konu hakkındaki geribildirim ve önerilerinizi Binance Info Platformu'na göndermenizden memnun oluruz.

Desteğiniz için teşekkürler!

Binance Takımı

2018/02/05

Kaynak: Binance


Çeviren: Satoshiturk"

Binance'ın bu servisinde dikkat çeken kısım bilgilendirme servisinde kullanıcıların ve bilgi sağlayıcıların bilgi alışverişi yapabileceğini ve bu alışveriş sırasında da ücretlendirmenin yalnızca Binance Coin (BNB) ile yapılabileceği belirtilmiş. BNB coin yatırımı yapanların kesinlikle haberdar edilmesi gereken bir gelişme.


Yorumlar